Seç

Reklam

Medya

Tasarım

eboza.com.tr

Bize Ulaşın

Esentepe Mahallesi. İnönü Caddesi.
Leman Sokak. No: 13/4.
Kartal - İstanbul.

 
  • info@eboza.com.tr
  • +90 216 766 51 60

Sizinle Birlikte
Geleceği Tasarlıyoruz

Ekibimizle Tanışın

Eboza kimdir, neler yapar?

Hakkımızda

2023 yılında kurulan firmamız, Reklam & Tasarım sektörüne hızlı bir giriş yaparak önemli projelere imza atmıştır. Reklam & Tasarım dışında özel yazılım sektörüne de hızlı bir giriş yaparak dinamizmini kanıtlamıştır.

Birçok farklı sektöre hizmet vermekte olan EBOZA, verdiği hizmetlerin kalitesiyle geleceğe emin adımlar ile yürüyor. Sektörde öncü bir firma olarak kalıcılık sağlamak için önemli işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz:

Müşterilerimizin dijital dünyada öne çıkmasına yardımcı olmak için özgün ve özgür yaklaşımlarla birçok alanda hizmetler sunuyoruz. Her bir projeye tutkuyla yaklaşarak, yenilikçi çözümler üretiyor ve müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunuyoruz.

Vizyonumuz:

Dijital dünyada sınırları kaldırarak, herkesin kendini ifade edebileceği, etkileyici deneyimler yaşayabileceği bir ortam kurmayı hedefliyoruz. Bünyemizdeki her alanda öncü bir şirket olarak, her zaman ileriye bakarak, değişen ihtiyaçlara ve teknolojilere uyum sağlayarak, müşterilerimizin geleceğe güvenle adım atmasını sağlıyoruz.

Çetik Grup
SSY Grup
Ventitre
Emeğim
Optiluce
Mouvement
Fikirlerinizi önemsiyor, size özel yazılım hizmeti ile hayata
geçiriyoruz. Bir telefon kadar uzaktayız.

Hayalindeki proje için hazır mısın?
Hemen harekete geç!